درباره ما

انجمن صنفی کارفرمائی مدیران رسانه در راستای اجرای ماده 131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و آیین نامه انجمن های صنفی و کانون های مربوط، به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارفرمایان که خود متضمن حفظ منافع جامعه است با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی رسانه ها و برطرف نمودن مشکلات و تسهیل امور اعضاء خود در آبان ماه سال 1393 تشکیل شد.

این نهاد صنفی خواستار این است که صنعت رسانه از بالاترین کیفیت برخوردار شود و در سطح استانداردهای جهانی قرار گیرد. و تمام تلاش خود را به منظور نیل به اهداف صنفی خود از طریق توان اجرایی و پتانسیل اعضای خود به کار می بندد.

این نهاد در نظر دارد تا با ایجاد پل ارتباطی با دیگر سازمان ها و نهاد های دولتی و صنفی ضمن ارائه خدمات رسانه ای از ظرفیت های آنها در جهت بهبود و تسهیل امور رسانه بهره جوید.همچنین از دیگر اهداف این انجمن ارتقای سطح علمی اصحاب رسانه و تربیت نیروی متخصص با ایجاد مراکز علمی- آموزشی و استفاده بهینه از ظرفیت رسانه های کشور و امکان تبادل دستاوردهای علمی و تجربی با رسانه های کشورهای دیگر است.

باشگاه فرهنگی- ورزشی، برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره ها و مسابقات فرهنگی- هنری نیز از دیگر اهداف این انجمن در اساسنامه است که تحقق این اهداف در سایه ارتباط و هماهنگی بیشتر اعضاء با یکدیگر صورت خواهد گرفت که در این راستا انجمن صنفی مدیران رسانه آماده دریافت هرگونه پیشنهاد از سوی اهالی و مدیران محترم رسانه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *