اخبار رسانه

ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری از ۱۵ اسفند

سخنگوی شهرداری تهران جزییات ثبت‌نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۳ ویژه خبرنگاران را اعلام کرد و گفت: ثبت نام از ۱۵ اسفند امسال شروع و تا پایان فروردین سال آینده ادامه دارد.

به گزارش ایرنا از مرکز ارتباطات شهرداری تهران عبدالمطهر محمدخانی از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران در سال ۱۴۰۳ خبر داد و افزود: فرایند ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران و کارت بلیت خبرنگاری در مهلت اعلام شده، انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه مانند هر سال با مراجعه به سامانه «شهرزاد» می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند، ادامه داد: خبرنگاران باید پس از ورود به این سامانه و کلیک بر روی بخش نام و نام‌ خانوادگی، وارد قسمت «خبرنگار هستم» شده و پس از آن مدارک هویتی، معرفی‌نامه، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند.

محمدخانی اظهار کرد: پس از بررسی مدارک خبرنگاری در صورت وجود نقص مدرک، یک پیامک از سامانه تهران من برای شخص مربوطه ارسال خواهد شد تا با مراجعه مجدد به سامانه تهران من، مدارک خود را تکمیل کند.

وی یادآور شد: به منظور تسریع تخصیص فرآیند صدور کارت بلیت خبرنگاری، اهالی رسانه فقط می‌توانند یا برای طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت‌نام کنند.

به گفته محمدخانی، به افرادی که ثبت‌نام طرح ترافیک انجام داده‌اند، اما سهمیه این طرح از سوی رسانه محل فعالیت‌شان به آنها تخصیص پیدا نکند، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تعلق می‌گیرد.

سخنگوی شهرداری تهران تاکید کرد: سهمیه‌ طرح ترافیک خبرنگاری سال جاری تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های سال ۱۴۰۳ اعتبار خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *