اخبار رسانه

پویش مردمی «خستگی ناپذیران» آغاز به کار کرد

رییس فرهنگسرای رسانه از آغاز راه‌اندازی پویش مردمی «خستگی ناپذیران» خبر داد و گفت: می‌خواهیم یاد و خاطره همه خادمان مردم ایران که جانشان را در راه خدمت به وطن از دست دادند گرامی بداریم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، مهدی شکیبایی رییس فرهنگسرای رسانه از آغاز به کار پویش مردمی «خستگی‌ناپذیران» خبر داد و گفت: این پویش به همت فرهنگسرای رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران راه‌اندازی شده و تلاش دارد یاد و خاطره خادمان ملت ایران و مردان مجاهد و خستگی‌ناپذیرش را گرامی بدارد.
وی اضافه کرد: پس از شهادت آیت الله رییسی و همراهانش که در حین خدمت به مردم بود و با لبیک به بیانات رهبر معظم انقلاب در اطلاق عنوان «خادم ملت» به ایشان توسط معظم له، به نظرمان رسید که می‌توان در قالب یک پویش مردمی یاد و خاطره همه خادمان مردم ایران که جانشان را در راه خدمت به وطن از دست دادند و به مقام شهادت نایل آمدند، گرامی داشت. این پویش به پاس قدردانی از همه کسانی است که برای پیشرفت ایران و قدرتمندتر شدن آن از جان عزیزشان گذشتند.
او با اشاره به جزییات این پویش گفت: شرکت‌کنندگان در این پویش می‌بایست عکسی از شهدای خدمت به ویژه شهید آیت الله رییسی، شهید سلیمانی، شهید امیرعبدالهیان، شهید رجایی، شهید بهشتی، امام خمینی (ره) و شهید باهنر را همراه با یک نوشته توصیفی کوتاه در خصوص این خادمان از زبان خودشان با هشتگ « خستگی ـ ‌ناپذیران» در فضای مجازی منتشر کنند. این پست‌های منتشر شده در شبکه های اجتماعی  مورد بررسی قرار گرفته و سپس با هماهنگی سازمان زیباسازی تهران، برترین نوشته‌ها در قالب بیلبوردهای تبلیغ شهری چاپ و نصب خواهد شد.

شکیبایی ضمن معرفی مشارکت‌کنندگان در این پویش گفت: جمعی از دستگاه‌های دولتی و غیردولتی به صورت داوطلبانه در برگزاری این پویش مشارکت دارند که از آن جمله می‌توان به شهرداری منطقه ۳ تهران، مدیریت فرهنگی و هنری منطقه ۱۲، دبیرخانه دائمی کنفرانس حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی(کمیته رسانه)، کمیته حمایت از انقلاب اسلامی فلسطین نهاد ریاست جمهوری، وزارت امور خارجه،  اتحادیه بین‌المللی سازمان‌های غیردولتی حامی حقوق ملت فلسطین، سازمان زیباسازی شهر تهران، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، جمعیت دفاع از ملت فلسطین، اتحادیه بین المللی جوانان و نوجوانان مخالف اشغالگری مجمع فعالان و سازمانهای مردم نهاد حامی قدس شریف، سازمان بسیج رسانه و … اشاره کرد.

رییس فرهنگسرای رسانه تاکید کرد: این پویش همزمان با هفتمین روز پس از شهادت آیت الله رییسی کار خود را در فضای مجازی آغاز خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، در بخش مهمی از پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت شهادت آیت‌الله رئیسی آمده است: «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت. در این حادثه‌ی تلخ، ملت ایران، خدمتگزار صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست داد. برای او صلاح و رضایت مردم که حاکی از رضایت الهی است بر همه چیز ترجیح داشت، از این رو آزردگیهایش از ناسپاسی و طعن برخی بدخواهان، مانع تلاش شبانه روزیش برای پیشرفت و اصلاح امور نمی‌شد.»

بر همین اساس در خلاصه معرفی پویش آمده است: «شما هم مردان خدمتگزار ایران عزیز را با هشتگ «خستگی_ناپذیران» در صفحات اجتماعی خود توصیف کنید.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *